Francisco Lachowski Kimdir

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve Elif tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Francisco Lachowski Kimdir Biyografi

  Mavi Jeans reklamının yıldızı Francisco Lachowski 1991'de Brezilya'nın bir eyaletinde dünyaya geldi. Asıl mesleği Modellik olan Francisco'nun babası polonyalı annesi ise Almandır.

  Meslek hayatına 2009 yılında São Paulo'da düzenlenen bir modellik yarışmasında derece alarak başladı. Bu yarışmadan sonra Ford Models ile sözleşme imzaladı. Ardından ilk deneyimini Milano ve Paris'te Gucci ve Dior Homme gibi ünlü markalar için çıktığı podyumlarda yaptı. Henüz çüçeği burdunda genç bir delikanlı iken Brezilya'da en iyi 50 model listesinin en başına yer aldı. O dönemde 16 yaşındaydı.
  Francisco Lachowski ayrıca Dolce & Gabanna, Gucci, Roberto Cavalli, Armani gibi birçok ünlü marka için podyumlarda boy gösterdi. Bazı gösterilerin de açılışınında bulundu. Daha sonraki dönemlerde Homme Essential, Carbon Copy, Made in Brazil ve Chaos başta olmak üzere çeşitli dergilerin kapağına çıktı, moda yazılarında konu oldu.

  [​IMG]
  Mavi Jeans, DKNY Jeans, Lacoste, Armani Exchange, Etro ve Dior gibi markaların kampanyalarında bulunarak popülaritesini arttırdı.