Galaxy s4 ayarlar menüsü

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 29 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Galaxy s4 cihazınızın Hızlı ayarlar menüsüne iki parmağınızı aşağı doğru kaydırarak erişebilirsiniz. Galaxy s4 telefonun durum çubuğunda iki parmağınız ile aşağı doğru kaydırın. Dokunun ve ayarlar paneline erişmek için basılı tutun. Bir simgeye uzunca dokunun ve farklı bir yere sürükleyin.
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/galaxy-s4-ayarlar-menusu-96437.jpg]galaxy-s4-ayarlar-menusu-96437[/IMGALT]
  Televizyon kumandası özelliğini hızlı erişim için bildirim paneline ekleyebilirsiniz. (Uygulama ekran-> WatchOn-> Ayarlar ).
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/samsung-galaxy-s4-ayarlar-menusu-29191.jpg]samsung-galaxy-s4-ayarlar-menusu-29191[/IMGALT]

  İstemediğiniz gelen aramaların ve diğer bildirimlerin zil sesini engelleme modu ile engelleyebilirsiniz. Bunun için (Ayarlar-> Cihaz-> Engelleme modu)

  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/galaxy-s4-ayarlar-menusu-3-34808.jpg]galaxy-s4-ayarlar-menusu-3-34808[/IMGALT]
  Telefonunuza bir veri kaydedeceğinizde cihazınızın ne kadar süreli olarak Wi-Fi bağlantısında kalacağını da ayarlayabilirsiniz. ( Ayarlar-> Bağlantılar-> Wi-Fi-> Gelişmiş-> Wi-Fi Timer )
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/galaxy-s4-ayarlar-menusu-4-87077.jpg]galaxy-s4-ayarlar-menusu-4-87077[/IMGALT]
  Çoklu görev ve benzeri özellikler için de uygulamaların üstüne klavye özelliğini ekleyebilirsiniz.( Klavye aktifken, boşluk çubuğunun solundaki ayarlar simgesini seçin ve klavye simgesini seçiniz)
  [IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/galaxy-s4-ayarlar-menusu-5-53048.jpg]galaxy-s4-ayarlar-menusu-5-53048[/IMGALT]
  Uyum ses fonksiyonuyla özellikle duyma zorluğu çeken kullanıcılar ise kendi Galaxy S4 ses kalitesini arttırabilir. (Ayarlar-> Cihaz-> Ses-> Uyum Ses-> Başlat)

  In-çağrı ses arama deneyimi geliştirmek için optimize edilebilir. (Ayarlar-> Cihaz-> Arama)