Gaziler Günü Kutlama Mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici


  19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı

  Gaziler Günü Kutlama Mesajları

  Şehitlerimizin ruhlarını huzurlu kılmamız için, savaş arkadaşları gazilerimizi hak ettikleri değeri vererek, onları her yerde ve her zaman onurlandırmalıyız.

  Gaziler Günü vesilesiyle tüm şehitlerimiz ile vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı bir yaşam diliyor; şehitlerimizle birlikte tüm gazilerimize şükran borçlu olduğumuzu bir kez daha yineliyoruz.

  Dış düşmanlara ve onların içteki işbirlikçilerine karşı şerefle vatanını korumuş ,mücadele etmiş ve Gazi olmuş tüm gazilerimizin gaziler gününü kutluyor,onlara saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.

  Bu anlamlı günde başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Cumhuriyetimizin temel niteliklerinin muhafazası için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diler. Kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım.

  Atatürk'e Mareşal rütbesi ve Gazi unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü'nü kutluyor, ülkesi için canını ortaya koymaktan kaçınmayan Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, unutulmaz hizmetleriyle kıvanç duyduğumuz Büyük Önder Atatürk ve silâh arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyor, hayatta olan tüm gazilerimize de sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Bugün gazilerimizin ve şehitlerimizin ailelerinin gururuna ortak oluyor, kederlerini yürekten paylaşıyoruz.

  Türk milleti vatanı uğruna şehit ve gazi olmayı her zaman kutsal bir görev saymış, vatanı için savaşmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır.
  Bu gün bizler ülkemiz üzerinde özgürce yaşayabiliyorsak bunu kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar bağımsız yaşatmak uğruna gösterdikleri kahramanlıkları hiçbir zaman unutmayacağız. Gazilerimiz ile gazi ve şehit yakınlarına sahip çıkmak, itibarlarının korunması ve hak ettikleri koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için her türlü çabaya destek olmak öncelikli görevlerimiz arasında olacaktır.


  Bugünün güçlü ve saygın Türkiye'sinin temelinde kahraman gazilerimizin önemli bir payı bulunduğundan, bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimiz ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyor, hayatta olanlarına uzun ömürler diliyorum.

  Bu duygu ve düşüncelerle tüm gazilerin Gaziler Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum..

  [​IMG]