Goldmaster isound ile iphone ve ipod

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin  Goldmaster isound ile iphone ve ipad özellikleri

  Goldmaster iSound Radyolu Hoparlörün aynı anda şarj etme özelliği ile iPhone ve iPodlarda müzik zevkini kesintisiz yaşayacaksınız.
  Teknolojinin öncü markası GoldMaster, çok amaçlı ürün grupları ile farkını koruyor.Yeni tasarımı İSound iPod Girişli Radyolu Hoparlör ile dikkat çeken GoldMaster, dahili FM radyo, dijital kanal arama ve 20 kanal hafızası gibi özelliklere sahip olan bu cihazı seçkin satış noktalarında meraklıları ile buluşturuyor.

  [​IMG]

  iPod konektörü sayesinde iPod/iPhone cihazındaki müzikleri üründen dinleyebilme, iPod/iPhone cihazını şarj edebilme, işlem bilgilerini gösteren LCD ekran ve uzaktan kumanda ile kolay kullanım imkanı sunan GoldMaster İSound iPod Girişli Radyolu Hoparlör’de saat ve alarm fonksiyonları bulunuyor. Alarm için erteleme ve uyku gibi fonksiyonlara da sahip olan cihaz, yüksek kaliteli 2.0 CH stereo hoparlöre sahip. iPod/iPhone cihazında bulunan müzikleri ya da radyo kanalını alarm sesi olarak kullanabilme şansı da tanıyan cihazın AUX girişi ile MP3/MP4 oynatıcı, laptop, PC gibi harici ses kaynağından yüksek kalitede ses elde edilebiliyor.

  Goldmaster iSound Hoparlör ile İphone ve İpod’larda müzik dinleme keyfi üst düzeye çıkarken İpod- İphone cihazı şarj oluyor. FM Radyo, işlem bilgilerini gösteren LCD ekranı, 20 kanal hafızası özelliklerine sahip olan teknoloji harikası, seçkin satış noktalarında teknoloji ve yüksek kalite tutkunlarını bekliyor.