Google Chrome Şifreleri Görme

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 2 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Google Chrome Şifreleri Görme Ve Silme

  Chrome Kayıtlı Şifreleri Bulma

  Chrome'da her hangi bir internet sayfasında şifre giriş bilgilerinizi kaydedip oturum açtığınızda, tarayıcı bunu otomatik olarak saklıyor.Bu kayıtlı olan parolalarınızı görebilir ve tarayıcıda kaydettiğiniz verileri temizlemek için aşağıdaki adımları uygulayın.Kayıtlı olan parolalarınızı görmek veya silmek istediğiniz kayıtlı parolaları silebilirsiniz. İşte kısaca yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.
  [​IMG]

  Google Chrome tarayıcınızı açın ve Menü butonuna tıklayın. Daha sonra bu verilere bakmak için menüden Ayarlar sekmesine tıklayın.Ayarlar penceresinin en altında bulunan Gelişmiş ayarları göster bağlantısına tıklıyınız.Aşağı doğru sayfa açıldığında Web’de girdiğim şifreleri kaydetmeyi öner. Kaydedilen şifreleri yönetin görünür.

  Kaydedilen şifreleri yönetin tıklayın ve açılan pencerede kayıtlı olan bütün web siteleri kullanıcı adları ve parolaları ile birlikte karşınıza çıkacak. Burada parolalarınız ******* biçiminde görünecektir. Üstüne tıkladığınızda Göster butonu görünecek. Bu butona tıkladığınızda şifreniz görülür.

  Google Chrome kayıtlı olan parolalarınızı silmek için de yine ordaki listede temizlemek istediğiniz kayıtlı sitenin üzerine gelin ve en sağda beliren X(çarpı) sembolü görülecek.Oraya tıkladığınız anda kayıtlı olan şifre silinecektir.İşlem bu kadar..