Google+'ın üye sayısı açıklandı

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Google Plus'ın Kaç Üyesi var?

  Google+'ın üye sayısı


  Google, sosyal medyasının son verilerini açıkladı..Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte konuşma yapan Susan Wojcicki siteye dair gelişmeleri basın mensupları ile paylaştı. Google+'ın 250 milyon kayıtlı üye sınırını geçtiğini söyleyen Wojcicki, Şubat ayından bu yana yaşanan büyümeden duyduğu memnuniyeti açıkça dile getirdi.

  [​IMG]

  Özellikle kullanıcı odaklı anlayış çerçevesinde özenle çalıştıklarını belirten yetkili oldukça önemli bir ayrıntıya da dikkat çekti. Susan Wojcicki, teknoloji gündeminde sosyal ağ olarak anılıp Facebook'un rakibi olarak görüldüklerini fakat işin bundan daha öte olduğunu bildirdi.

  Google Plus'a firma bünyesindeki,YouTube, Google Maps gibi diğer hizmetleri dahil ettiklerini ve bu yüzden sosyal ağ kavramından daha kapsamlı bir bütün olduklarını söyleyerek Google Plus için sosyal uygulama tanımını kullandıklarını açıkladı.
  Ziyaretçi verilerinde beklediği hızı tam anlamıyla yakalayamayan Google plus hala Facebook'un gerisinde yer alıyor. Yaptığı yeniliklerle atağa geçmeye çalışan Google+'ın toplam üye sayısı 250 milyon iken, aktif kullanıcı sayısı bilinmiyor.