Google Maps artık yok

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Artık Google Maps ve YouTube yok..

  Googla Maps artık yok.
  Apple'ın aylardır beklenen yeni iOS sürümü yayımlandı.iOS 6 ile birlikte Apple'ın iPhone ve iPad'lerden harita uygulaması Google Maps'i atması tepkilere neden oldu.
  Google ile arası çok iyi olmayan ve birçok alanda rekabetini sürdüren Aplee, kendi uygulamalarını öne çıkarmak adına Youtube ve Google Maps'i mobil cihazlarından kaldırdı. Google Maps yerine ise Apple'ın kendi harita uygulaması geldi.
  Ancak bazı uzmanlar, Google Maps'e kıyasla Apple'ın kendi harita uygulamasının iyi bir durumda olmadığına dikkat çekiyor. Kullanıcılar, Google Maps'ta rahatlıkla bulduğu şehir veya bölgeleri Apple'ın yeni harita uygulaması altında bulamıyor.
  [​IMG]

  Apple, harita uygulaması için TomTom başta olmak üzere Waze ve Yelp servislerinden faydalanıyor.
   


 2. Cevap: Google Maps artık yok

  Google map de çok çok süper değil onunda geliştirilmesi gerekir. Aradığınız bir konumu en ideal ulaşımı bazen sağlayamıyor. Google map kullanarak 45 dk da gittiğim konumu daha sonra keşfettiğim köprüyü kullandığımda mesafe 5 dk ya indi :))
   


 3. Cevap: Google Maps artık yok

  Bu arada sayın admimim sen iphone hediye edeceğiniz iphonda google maps uygulaması olmasa da olur. Üzülmenize gerek yok apple kendi haritasıyla da idare ederim..