Google Music'den Şarkı indirme

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Google Music Hesabından Şarkılar Nasıl İndirilir

  [​IMG]

  Google Music'deki şarkıları indirme, Google Music müziklerini bilgisayara indirme işlemine geçmeden önce, bu müzikleri internet bağlantısı olan her yerden dinleyebileceğinizi belirtelim. Google’nin sunduğu bu hizmet sayesinde müziklerinizi cihazınıza yüklemenize gerek kalmayacak. Çünkü bütün bu müziklerinizi Google Music'e upload ederek istediğiniz her tarafta rahatça dinleyebileceksiniz.

  Bir bulut bilişim hizmeti olan Google Music’e kendinize ait kişisel koleksiyonunuzdaki parçaları yükledikten sonra internet erişimi olan her yerden bu şarkıları dinleyebilirsiniz. Böylelikle cihazlarınızda beğendiğiniz şarkıların bir kopyasını taşımak zorunda kalmayacaksınız. Senkronize etmek yani eşitlemek istediğiniz albüm ve parçaları seçme özellikleri ile birlikte en son dinlediğiniz parçayı da cihazın belleğinde saklayarak internet bağlantısı kesildiğinde bile cihazınızdan çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

  Aşağıda bağlantısı bulunan Google Music Downloader adlı ücretsiz program ile Müzikleri hesabınızı komple indirebiliyorsunuz.

  Google Music Downloader İndir BURADAN