Grinin Elli Tonu Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Nehir tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır. 1. Grinin Elli Tonu vizyon tarihi

  E.L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu isimli kitap oldukça ilgi görmüştü. Şimdi beyaz perdeye uyarlanan filmin vizyon tarihi merak konusu.
  Grinin Elli Tonu 13 Şubat 2015 tarihinde vizyonda olacak.

  Filmin konusundan kısaca bahsedelim:

  Edebiyat ögrencisi olan Anastasia Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasia'nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır...

  Grey'in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğayan ama bir yandan da heyecana kapılan Anastasia tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır- Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Anastasia, Christian'ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.