Gün Batımı İle İlgili Duygusal Aşk Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Gün Batımında Aşk

  Gün batımında başlar özlemler. El ayak çekilmeye başlayınca bu yalancı kentte kalırsın baş başa bir sen bir yalnızlığın birde özlemlerin. Ellerin üşümeye başlar, yoksa sevgilin yanında en büyük özlemde onadır ya kendini hep yarım hep eksik hissedersin.

  Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır.

  Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci taneleri kadar özelsin aşkım..

  Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin.

  Bataryası zayıflamış hayallerimin kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası yüzünden ulaşamadım oysa şimdi yüreğimde full çeken hattımla seninleyim...

  Bir şarkı tutturursun Söylersin o duymaz istersin gelmez özlersin onu sonra bir bakmışsın iki damla yaş akmış yanaklarından ona doğru süzülürken yaşlar yanağından dudaklarına öperde yollarsın o yaşları ona özlemişsindir. Bulamıyorsun bir çare atarsın kendini yatağa uyuyup kurtulmak için bu özlem acısından.

  Şimdi kapatırsın ışığı girersin yatağa birde bakmışsın bedenin yalnız, bedenin buz gibi ararsın beklersin bir dokunuş, bir sarılış ve uyurken duymak istersin o sıcak nefesin verdiği huzuru ama sende bilirsin ki sağın karanlık, solun karanlık hani alışmıştır kulakların duymak ister 'İYİ GECELER' sözünü, küçücük masum bir öpücük istersin ama yalnızsın ne duyarsın nede hissedersin bir serseri mayınsındır, artık için özlem yüklü yüreğinde derin bir yara beklersin.

  Beklersin uykuyu bir sağa bir sola dönüp Sallarsın yalnızlığına bir isyan edersin özlemine kızıp durursun sonra uyuya kalırsın. Sabah kalktığında geceden kalma hüznünün hala damarlarında dolaştığını hissedersin. Sonra iş güç derken uzaklaşıverir damarlarında dolaşan bu serseri hüzün rahatlarsın... AMA UNUTMUŞSUNDURKİ GÜN BATIMINDA BAŞLAR ÖZLEMLER..

  Olsa olsa gün batımı aşkıdır bu,
  Batan güneşi birlikte seyredip sonra birlikte yummak gözleri
  Ve sonsuz maviliğin kucağında birlikte yelken açmak ufuklara..