Harry Styles Bilgileri

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Yavuz tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. Harry Styles Bilgileri Nelerdir?​


  Harold Styles 1 Şubat 1994 tarihinde İngiltere'nin Cheshire kentinde doğmuştur. Annesi Anne Cox'un ve babası Des Styles'ın çocuğudur. Adı Gemma olan kendisinden büyük bir kız kardeşi var. Ailesi o yedi yaşındayken boşandı. Annesi tekrardan Robin Twist'le evlendi. Styles annesinin Twist'le evlenmesinden memnun olduğunu söylüyor.

  Styles bir çocuk olarak da şarkı söylemeyi severdi. Eskiden White Escimo adlı bir grubun baş solistliğini yapardı. Grupta Harry ile birlikte Haydn Morris, Nick Clough ve Will Sweeny vardı. Sonradan "Battle Of Bands" adlı bir yarışmaya katıldılar ve kazandılar.

  Styles yeni albmleri hakknda "Daha ağır gitarlar ve daha büyük davullar istedik. İlkinden farklı olsun istedik. Artık 18 yaşından büyüğüz ve yaptığımız şeyi bizimde sevmemiz gerekiyor" diyor. Styles aynı zamanda Coldplay'den Chris Martin'in sahne performasını örnek olarak alıyor. Styles aynı zamanda çıplak kalmayı sevdiğini de söylüyor "Kendimi daha özgür hissediyorum." diyor ve X-Factor'da çekilmiş çıplak bir fotorafı bulunuyor.

  Styles ve Tomlinson hayran kitlesi tarafından bir ikili olarak görülüyor ve onlar birbirinden hoşlanıyormuş gibi gösteriyorlar. Aslnda gerçek olmasada Styles ve Tomlinson bu düşünceden hoşlanıyor.
  [​IMG]