Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Haziran 2012 Kova Burcu Yorumları, Kova Burcu Haziran 2012 Aylık Yorumu

  Kova Burcu 2012 Haziran


  2012 kova burcu haziran ayı yorumu şöyle; Değerli kovalar Haziran ayında özel hayatınız aktif olacak ve bu birkaç gün boyunca sevdiğiniz insanın şartlarına ya da hayat koşullarına göre hareket edeceksiniz.Gelecek planlarınız devrede olacak.
  Haziran ayına aile hayatınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Ailenize karşı aynı sabrı ve anlayışı göstermekte zorlanıyorsunuz dikkat edin. Ailevi konularda ya da ev alım-satım alanlarından kazançlarınız bu ay devrede olabilir.
  9 Hazirandan sonra ortaklaşa para konularında, bir borç veya ödemeleriniz konusunda sabırsız etkileriniz söz konusu olabilir. Bu hemen hareket etme isteği parasal konularda yanlış adımlar atma ihtimalinizi kuvvetlendirebilir. Ayrıca evinize yönelik harcamalarınızda keyfiniz yerinde olacak.Aşk hayatınızda, yakın çevrenizden bir insanın size açılabilir veya siz açılmak veya konuşmak istiyorsanız bugünden faydalanabilirsiniz.

  23 Haziran gününden itibaren kariyer alanlarınızda yeni iş ve teklifler gündeme gelebilir. Önemli kararlar aşamasına gelebilirsiniz. Aile hayatınıza ve iş konularınıza dair hassaslıklara açık birkaç güne hazırlıklı olmalısınız. Düşüncelerinizdeki olumsuzlukları bir kenara bırakmalısınız.Yine akrabalarınız veya kardeşlerinizle aranızdaki sorunları halletmek için güzel bir gün olabilir. Haziran Ayı sonunda iş ve kariyer konularınız aktif olacak.

  kaynak: astrolojiburc com