iem e randevu alma saatleri

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 29 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  iem e randevu alma saatleri

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü (İEM) randevu almak için sabah erken saatlerde işlem yapmanız gerekiyor.Çünkü Randevular sabah erken saatte verilmeye başlanır.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğünün sunmuş olduğu e-randevu sistemi ile aşağıdaki işlemleriniz için randevu alabilirsiniz:

  • Gemi Adamı Cüzdanı İşlemleri,
  • Sürücü Belgesi İşlemleri,
  • Silah Ruhsat İşlemleri,
  • Özel Güvenlik Kimliği,
  • Trafik Tescil İşlemleri,
  • Pasaport İşlemleri,
  • Yabancılar Şube Müdürlüğü İşlemleri

  İEM e-randevu sistemi randevu almak için Buradan tıklayınız.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü websitesi: iem.gov.tr
   


 2. ben pendıkte arac satısı yaptım plaka degsıklıgı ıstedım ama kac gun oldu randevu alamıorum sımdı almak ıstıorum sadece ayın 31ne var oda dolu baska tarıh seceneklerı yok ne yapmam lazım
   

 3. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Birkaç aydır ehliyet yenileme konusunda maalesef bende henüz randevu alamadım. İstanbul Emniyet Müdürlüğü nasıl bir sistemle çalışıyorsa, yada bir arıza mevcutsa bizzat gidip görüşüp nedenini öğreneceğim.
   


 4. 30 gündür randevu almaya çalışıyorum. nasıl bir sistem var daha cözemedim sabah erken saatte alman gerek diyorlar onuda yaptım geneyok gene yok
  hep dolu
   

 5. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Emniyet Müdürlüğündeki bir görevliye sorduğumda, mesai saati bitimine doğru randevu alınabiliyormuş..akşamüzeri saat 4-5 gibi deneyin.
   


 6. Çok zor randevu alma işlemi kaç gündür deniyorum yok yani 10 kişilik mi randevu çıkartıyorlar bilmiyorum ne zmn girsem dolu dolu hiç bulamıyorum boş bir zmn
   


 7. bende kartal ilçesinden hiçbir şekilde bulamıyorum uzun süredir ulaşıyorum nasıl bir iştir bu
   


 8. arcımı muayene ettirdim. ruhsat muayene bölümü dolduhu için bir kağıt verdiler ve tirafik şubeden ruhsatımı yenilememi söylediler . gittim sıra numarası aldım hiç yoğunluk yok.... fakat sıra numarası almama ve hiç bir yohunluk olmamasına rahmen randevuyla gelmem söylendi. açıkçası anlamak mümkün değil bu işi. hadi bunuda geçtim, kaç gündür ruhsat yenileme işlemi yapak için randevu almaya çalışıyorum.. fakat hep dolu hep dolu.. emniyet müdürlüğünde bana randevuyla gel diyen memurla konuşan bir adam vardı hemen bana bi kağıt yazdı biz hallediyoruz dedi. illa paramı konuşacak bu memlekette kime nereye dert anlatıcaz anlamıyorum . kaç gündür randevu almaya çalışırken bir kişilik bu adamlar kimlerle ne anlaşma yapıyorki bu işleri böyle yaptırabiliyolar. diycek söz çok diycek söz yok..
   

 9. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Maalesef aynı durumla karşılaştım.. Sıra olmadığı halde randevu ile gelmem söylendi.İnternetten randevu almanın mümkün olmadığını belirttiğim halde sistemin çalıştığını söylediler. Memurlardan biri akşam üzeri mesai bitiminde denememi önerdi.Yine hiçbir şekilde alamadım.Yeniden uğrayıp sistemin düzgün çalışmadığını ve randevu almanın imkansız olduğunu bildireceğim.
   


 10. Randevu alamayanlara almada yardım ederim..Sistemi çözdüm.
   


 11. yardımcı olurmusunuz alamadım...
   


 12. Ya biri yardımcı olsun şu randevu işinde :( EHliyet almaktan soğudum
   


 13. Tek kelİmeyle allah kahretsİn dİyorum rezaletten baŞka bİŞey deĞİl...
   


 14. ilk ehiyet başvurusu için randevu almaya çalışıyorum bir ay oldu alamıyorum nasıl iş anlamadım. Esenler ilçe emniyet müdür. her gün bu kadar işlem yapan olabilirmi acaba. Şüpheliyim. Ne zaman baksan dolu. Gece 2 de bile baktım dolu. Bir sonraki gün yok mesela sabah kalkıyorsun o günde doldu. Ne zaman boş gün açıldı ne zaman doldu hiç anlamıyorum. Bu iş nasıl çözülür acaba. Birisi tam liste dolduruyor diye aklıma gelmiyor da değil. Şüphelerim var bu konuda.Böyle bir şey hiç birde görmedim.
   


 15. agroo yardımcı olurmusun .sistemi çözdüm demişsin ? :)
   


 16. Cozduysen bizede yardmci olurmusun?
   


 17. gerçekten yok böyle bi sistem kaç gündür uğraşıyorum hala alamadım rezillikten başka hiçbişey değil..
   


 18. arkadaslar saat 9 aclıyo 5 dk acık kaıyo o zaman randevu alabılırsız
   


 19. ben böyle randevunun bu ne ya 2aydır kazandığım ehliyetimi alamıyorum yeter ya dolu dolu dolu offffffffff
   


 20. bu sistemi yapan kişinin ebesiyle tanışmak isterdim