İkizler Burcu 2012 Ekim Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır. 1. İkizler Burcu Ekim 2012 Falı Yorumu

  2012 İkizler Burcu Ekim ayı Burç Yorumları

  Bu ay, Dolunay bireysel çabalarınızla ilgili olarak bazı sonuçlar ya da ödüller getirebilir. Bu dönem tamamlanacağını düşündüğünüz çalışmalarınız yada sonuçlarına inandığınız süreçlerde beklediğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak Merkür gerilemesi bunları bir süre daha geciktirebilir. Sevgili İkizler siz yine de sabırla bekleyin. Merkür gerilemesi ne kadar az aksama yaratırsa, adımlarınızı o kadar sağlam atmış, işlerinizi o kadar tam yapmışsınız demektir. Yine bu dönem İşinizi, çalışma hayatınızdaki konumu, büyümeyi, çıkarlarınızı gözetmeyi, işinizde, yetki sahibi olmayı tercih edebilirsiniz.

  Bu ay pek istemediğiniz iş yükleri, üzerinizden yavaş yavaş kalkıyor.Bu ay dan sonra, kadersel etkiler altına girmenize neden olan koşullardan uzaklaşıyorsunuz. Son iki senedir yaşadıklarınız, aslında kadersel bir oyun değildi, sizin kendinize oluşturduğunuz çaresizlikler idi. Şimdi enerjinizi yükseltin ve kendinizi kariyerle ilgili yeniliklere açın. Dolunay, hem evi hem de işi ilgilendiren seçimler yapmanızı sağlayacaktır.

  Yine bu ay başkalarına faydalı ve yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Çünkü insanların sizin yardımınıza ihtiyaç duymaları mümkündür. Rekabet gibi olumsuz duygulardan uzak durmalısınız. Çünkü bu duygular hem zihinsel hem de bedensel sağlığınız için risk oluşturur. Kardeşi veya çocuğu okula başlayacaklar, ilk kez iş hayatına adım atacaklar, tayin olanlar, ev değişiminde bulunanlar, kiralamak, evi işyeri haline getirmek, hasta bakmak gibi aktiviteler bu süreçte yaşanabilir.
  Alıntı