İkizler Burcu 2012 Eylül ayı Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. İkizler Burcu Eylül 2012 Yorumu

  2012 İkizler Burcu Eylül Ayı Falı


  Eylül 2012 İkizler Burcu: Sevgili İkizler Eylülde tek kelimeyle Harika bir aya giriyorsunuz. Aşkta takındığınız çekimser ve aşırı gerçekçi tavır burcunuzdaki Venüs ile yumuşuyor, rahatlıyor ve uzun vadeli kararlar almaya başlıyorsunuz. Eğlenceye de daha fazla zaman ayıracaksınız. Ancak bu ay kısa yollar, seyahatler ve başkalarıyla iletişiminiz aksaklıklarla dolu olabilir ama tamamen engel değil .

  21 Eylül tarihinden sonra daha şanslı etkiler altındasınız. Bazılarınız bir yatırım planı ile olumlu bir iş girişimine imza atabilirler, yalnız bu girişim için önceden iyi hazırlanmış olmanız şart. Aksi takdirde bir süre sonra plan geri tepebilir. İkizlere yurtdışı, üniversite, medya ya da mahkemelerle ilgili bir konuda büyük bir hayalin gerçekleşmesinde yardımcı olabilecek fırsatlar doğacak bu ay. Ne istediğinizi belirleyin. Sizin işyerinde mutlu olmanız, birden fazla görevle ilgilenmenize bağlı. Bu nedenle isteklerinizi sınırlamayın, değişik projeleri hayata geçirmeye çalışın.

  Bu ay Evli İkizlerin de aşklarını tazelemesi ve eşiyle heyecanlı şeyler yaşaması için çok iyi bir zaman. Bazılarınızda bir bebek haberiyle sevineceksiniz.Bu ay Aşk isteyen İkizler için aniden yaşanacak bir aşk söz konusu olacak. Gerçekten aradığı kişiyi, bulmanın mutluluğunu yaşayacak ve alacağı ani bir teklifle mutlu olacaklar. Bu ay yıldızlar aşk konusunda diğer burçları pek destelememekle birlikte sanki İkizlere özellikler yaşatacak.
  Alıntı: astrolojiburc.com​
  [​IMG]