İkizler Burcu Ağustos 2012 yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. İkizler Burcunu Ağustos 2012'de neler bekliyor?

  2012 Ağustos Ayı İkizler Burcu yorumu

  Astrolojide İkizler Burcu 2012 Ağustos ayı yorumları: Bu ay eviniz ve daha çok ailenize vakit harcamak ve zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda iyimserlik ve abartı ön planda olurken, iş alanlarınızda yardımsever ve anlayışlı yanlarınız devrede olacak.
  [​IMG]

  6 Ağustos tarihinde aile hayatınızda hızlı ve eleştirel yanlarınızla hareket edeceksiniz.İnsanların bilemediği yada keşfedemediği konularda, açılımlarınız yüksek olacak. Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda duygusal bir şekilde hareket etmenize neden olacak.
  Akraba,kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir,varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fikir ayrılıkları gündeme geldiyse artık rahat bir nefes alabilirsiniz.

  19 Ağustosta yakın çevrenizle, akraba ya da kardeşlerinizle olan iletişiminiz harika olabilir.Yine iletişim, satış, pazarlama, reklama dayalı işiniz varsa keyiflendirici güzel konuşmalar ve görüşmeler içinde olabilirsiniz.24 Ağustos tarihinden sonra parasal konularda zorlanmalarınız oluşabilir. Esnekliğinizi kaybetmeyin. Yine sosyal ortamlarda parasal anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Alıntı