ikizler burcu haziran 2012 yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici  ikizler burcu haziran ayı 2012 yorumları

  2012 haziran ayı ikizler burcu yorumu

  ikizler burcu haziran aylık burç falı: Sevgili ikizler Haziran ayına özel hayatınızda rahat ve özgürlükten yana tavırlarınız olacak ve bu da 4 Haziran günü içinde ailenizle anlaşmazlıklara neden olabilir.

  Biraz fedakarlıkla, sevdiğiniz insanla bir hareket edebilir, gününüzü daha verimli geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden destek alacaksınız.Ayrıca sevdiğiniz insanın veya hayatınızı paylaştığınız kişinin isteklerine ve beklentilerine göre hareket etmeyi tercih edeceksiniz.Beraber sosyalleşmek, arkadaşlarınızın ve sevdiğiniz insanların arasında olmak isteyeceksiniz.

  2012 Haziran ayı boyunca derin düşünceler hayatınızda etkili olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yine bu dönem arkanızdan konuşmalar yapılabilir ve dedikodunuz dönebilir. Geçmiş konu ve meseleleri yeniden gözden geçirmek, plan ve düzenlemeler yapmak için ideal bir dönem.

  Haziran Ayı sonuna doğru iş ve kariyer hayatınız için yeni düzenlemelerde bulunabilir, işleriniz için planlar yapabilirsiniz. Aklınıza gelen fikirler, iş alanlarınızda işinize yarayabilir.26 Haziran'da yabancı ortamlar veya yerler, seyahatler veya eğitim konuları hayatınızın merkezine yerleşebilir. Manevi olarak kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varmalı, şükretmeli ve insanlara yardım etmekten kaçınmamalısınız.

  kaynak: Yasemin Boran