İkizler Burcu Temmuz 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. İkizler Burcu 2012 Temmuz Ayı yorumları

  2012 ikizler burcu temmuz ayı yorumu

  Sevgili ikizler temmuz ayına burcunuzda oluşan bir tutulma ile başlıyorsunuz.Temmuz ayı boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz.

  Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, daha fazla konuşacağınız isteklerinizi elde etme yönünde aktif haberleşmenin simgesidir. Yaratıcı ifadenizi ve sözel gücünüzü devrede tutarak, fikirlerinizi karşınızdaki insanlara bildirmeniz yararlı olabilir.
  Şayet gecikmeler devam ediyorsa, panik yapmamalı moralinizi bozmamalı ve iş ilişkilerinizi olgun ve ılımlı bir şekilde sürdürmeye devam etmelisiniz.
  Bu ay gereksiz konuların üzerinde durmayın, ufacık detayları abartarak kendinizi boş yere tedirgin etmeyin. Yine bu enerji ve bu kavuşum çevre değişimi ve yakınlarınızla alakalı meseleler üzerinde de etkilidir. İletişimi güçlü tutmakta yarar vardır.
  Canınızı sıkan bazı geçmiş mevzular gündeme gelebilir. Evlilik ve Aşk hayatınızla ilgili konularda iletişim trafiğiniz yoğunlaşır. Yolculuklar gündeme gelebilir. Kısa süreli bir tatil veya şehir dışında eviniz varsa oraya gidilebilir.

  21 Temmuzdan sonra ayrıntıları ve detayları atlamaya ve görmezden gelmeye müsait olabilirsiniz.
  İş ve kariyer alanlarınızda aldatıcı etkilerden uzak durmalı, kafanızda bazı şeyler netleşene kadar harekete geçmemelisiniz.
  Temmuz ayı sonunda yakın çevrenizle olan iletişiminiz artacak. Özellikle sevdiğiniz kişilerle kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz.

  Alıntıdır