İnstagram Nedir Kullanımı Nasıldır

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve webkolik tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  instagram Ne demek, instagram ne işe yarar

  İnstagram kısaca mobil cihazlar için tasarlanmış fotograf paylaşma uygulamasıdır. İphone ve Android telefonlarda kullanılıyor.
  instagram kullanımı
  instagram uygulaması için, Uygulama mağazasına gidip indirin hesap oluşturun ve kullanıcı adınızı seçip bir de profil resmi gönderin.
  Peki İnstagram neye yarar?
  [​IMG]

  İnstagram Fotoğraf Paylaşımı

  Program içinden kamerayı açıp fotoğraf çekebiliyor ya da galerinizde mevcut fotoğraflardan seçebiliyorsunuz. Fotoğrafınıza bir başlık verebiliyor ve fotoğraflarınızı anında Facebook, Twitter, Flickr, Posterous ve Tumblr gibi sitelere gönderebiliyorsunuz. Ayrıca Foursquare hesabınızla bağlanıp fotoğraflarınızı yer bilgisiyle etiketleyebiliyorsunuz. Varsayılan güvenlik seviyesinde, fotoğraflarınız herkese açık olarak yayınlanıyor. Bu seviyeyi değiştirip kimin fotoğraflarınızı görebileceğini ayarlayabiliyorsunuz.

  İnstagram Fotoğraf Düzenlemesi


  Instagramın özelliği fotoğraflarınızı düzenlemeniz için tasarlanmış 11 değişik filtreye sahip olması. Bu filtreler sayesinde en sıradan ve klişe fotoğraflar bile güzel bir görünüme kavuşabiliyor. Instagram çıktığı günden beri filtre koleksiyonunu oldukça genişletti ve ilerde satın alabileceğiniz filtreler konulacağına dair de sinyaller mevcut.

  Kaynak: dizayndeposu