iOS 6 Nasıl Kurulur Açıklamalı

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Yavuz tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Açıklamalı iOS 6 Nasıl Kurulur?

  Apple iOS 6 Nasıl Kurulur Açıklamalı

  Apple ve Samsung çekişmesi teknoloji dünyasını takibi zorlaştırıyor. Her gün yeni bir gelişme yayınlayan firmalardan son atak Apple'den geldi. Apple iOS 6 mobil işletim sistemini yayınladı. iOS 6 kurulum aşamaları şöyle;

  Yazılım güncelleme bölümünde yeni yazılım gözükmüyorsa, ayarlar bölümünden bakmanız gerekecek. iOS 6'yı güncelleştirmek için karşıdan yükle butonuna tıklayın. Daha sonrada yükseltmenin başlaması için yükle butonuna tıklayın. iOS 6 yükseltmesine başlamadan önce iCloud veya iTunes aracılığı ile cihazınızı yedeklemenizi gerekir.

  Eğer iOS 6 programının eski bir sürümünü kullanıyor idiyseniz, iTunes çalıştıran bir bilgisayara cihazınızı bağlamanız gerekiyor. Bilgisayarınıza iPhone, iPad veya iPod touch bağlamadan önce iTunes'in en son sürümü (şu anda 10.7) güncellemeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için, iTunes başlatın ve yardım menüsünden güncelleştirmeleri denetleyi tıklatın.

  Yükleme işlemi veya eski sürüm olanlar için yükseltme işlemi güncellendikten sonra cihazınızı kapatıp açın. Daha sonra iOS 6 kullanılabilir duruma gelecektir. Bu programa geçmek isteyenler acelet etmeli çünkü güncelleme çok uzun sürüyor.
  [​IMG]