iPhone 5 mi, Galaxy S 3 mü?

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Apple iphone 5 mi? Samsung Galaxy S 3 mü?

  iPhone 5 mi, Galaxy S 3 mü?

  Apple'ın beklenen telefonu iPhone çıktı. Daha hafif ve ince olan yeni iPhone bir çok açıdan kullanıcıları hayal kırıklığına uğratıyor.Şuana kadar yeni telefonlarında piyasada olmayan farklı ve yeni bir özellikler sunan Apple, bu kez rakiplerindeki standart özellikleri içeren iPhopne 5'i kullanıcılarına sundu.
  Her hangi özel bir yenilik içermeyen iPhopne 5 ilgi çekmeye devam ediyor ve yine de satış rekorları kıracak gibi gözüküyor.Aslında iPhone 5'in kullanıcıyı memnun edecek özellikleri arasında ekranının büyük olması ve pil ömrünün de uzun olması..Şimdi akıllarda bir önceki model olan iPhone 4S ile rakibi Samsung Galaxy S 3 kıyaslandığında aralarındaki farklar nedir?
  [​IMG]
  Apple iPhone 5'in diğerlerinde daha üstün olduğunu iddia ediyor..Peki sizce hangisi? iPhone 5 mi? Samsung Galaxy S 3 mü?
   

 2. Cevap: IPhone 5 mi, Galaxy S 3 mü?

  Kesinlikle iphone iyi bir telefon fakat sadece başka bir firmaya rakip çıkmış yeni bir iphone modeli çok cazip gelmedi açıkçası bana.En büyük özelliği şarj süresi ise bence değmez.

  Diğer taraftan Galaxy s 3, daha önce iphone kullanmış biri olarak son derece keyifli ve estetik geliyor bana.Nedense iphone hep soğuk bir telefon hissi uyandırıyor bende. Şahsi fikrim budur... :)