Jonathan Togo Kimdir

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Jonathan Togo Hayatı Biyografisi

  Jonathan Togo Kimdir Hakkında Bilgi

  Amerikalı sinema ve dizi oyuncusu Jonathan Frederick Togo 25 Ağustos 1977 tarihinde Rockland, Massachusetts'de doğdu. Jonathan Togo CSI: Miami deki Ryan Wolfe karakteri ile ün kazanmıştır.Jonathan Togo'nun annesi İtalyan ve İrlanda kökenli, babası ise Yahudidir.
  Jonathan Togo Yahudi okulunda okudu. 1995 yılında Rockland lisesinden mezun oldu.Sonra Vassar College'e giren Jonathan Togo,Sam Endicott ve John Conway ile birlikte "The El Conquistadors" isimli bir müzik grubu kurdu.
  [​IMG]

  Jonathan Togo aralarında Our Country's Goodun da olduğu çok sayıda oyunda sahneye çıktı. Fakat onu en çok popüler yapan CSI: Miami adlı TV dizisindeki Ryan Wolfe karakteridir. Diğer önemli rolleri arasında TV dizileri Special Unit 2 ve Judging Amy gelmektedir. Mystic River isimli filmde mağaza sorumlusunu canlandırmıştır.
  2008 yılında Atom.com sitesi için internet dizisi My Best Friend Is My Penis'i yazmış ve yönemiştir.Jonathan Jonathan Togo ayrıca "Casted: The Continuing Chronicles of Derek Riffchyn, Greatest Casting Director in the World. Ever" isimli internet dizisinde baş rolde oynamıştır.2010 yılında "Identical" adlı filmde oynamıştır.