Kadınlar Günü Resimli Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.


 1. Kadınlar Günü İle İlgili Resimli Sözler

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada kadınların eşitlik kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

  Arkadaşlar yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

  Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

  dunya-kadinlar-gunu5.jpg

  Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

  Bu sabah mavi bulutları avucuna mutlulukları gönlüne sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

  Canım arkadaşım sağlık mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili annecigim..

  Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

  Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

  kadinlar-gunu5.jpg

  Kadın doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hayallerinizin boş çıkmaması ümidiyle kadınlar gününüz kutlu olsun.

  Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar günün kutlu olsun!

  Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

  dunya-kadinlar-gunu3.jpg