Kadir Gecesi Mesajları Kısa

Konusu 'Dini günler ve geceler' forumundadır ve Elif tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Kadir Gecesi Mesajları Kısa Kadir Gecesi Sözleri,

  Kadir gecesinde tecelli edecek ilahi mağfirete layık olabilmek için dinimize yakışmayan durumlardan kaçınmalıdır. Cenab-ı Hakk cümlemizi en güzel ahlaka kavuşturarak bu ulvi gecenin feyzinden hakkı ile istifade eden bahtiyar kullarından eylesin. Kadir geceniz hayırlı olsun.

  Kadir Gecesi, Allah'ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yere indiği, dileyen her müminin armağanlara gark ettiği bir gecedir. Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Yüce Allah'a arz etmek için çok değerli bir fırsattır. Kadir geceniz kutlu olsun..

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Allah’u Teala’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve de müjde gecesidir. Hayırlı kandiller.

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah’u Azze ve celle tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın..

  Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin..

  Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar.

  [​IMG]

  Bu gece günahlarda yüzde yüze varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan ekstra puanlar var.. Kul hakkı kampanya dışındadır.. Kandiliniz kutlu olsun..

  Sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle Kadir geceniz mübarek olsun..


  Rabbim çekirdeğe orman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, mübarek gecelere de cennet gizlemiş Kadir geceniz mübarek olsun..


  Yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın bütün müminleri bağışlaması dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

  Yakınlık, ne zamanla ne mekanla sınırlıdır ama eller göğe açıldığında aklına gelenler yakınlarındır Akıllarda ve dualarda olmak dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.