Kate Winslet Kimdir Resimleri

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve Yavuz tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Kate Winslet Resimleri

  Kate Winslet Hayatı Fotoğrafları

  Katherine Elizabeth Winslet 5 Ekim 1975 tarihinde İngilterede doğmuştur. Oscar, BAFTA, SAG, Grammy ve Altın Küre ödüllerini genç yaşta almayı başarmıştır. Oyunculuğa ilk adımını 11 yaşında bir TV reklamıyla atan Winslet, daha sonra 90'lı yılların başında çeşitli TV dizilerinde oyunculuk deneyimini arttırmaya devam etmiş ve 1994 yılında beyazperdede Peter Jackson imzalı Heavenly Creatures filmiyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran bir oyuncu haline gelmiştir.

  Oscar'a Titanik , Eternal Sunshine of the Spotless Mind(Sil Baştan), Little Children(Tutku Oyunları) ve The Reader filmleriyle "En iyi Kadın Oyuncu"; Iris ve Sense and Sensibility filmleriyle ise "En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu" dalında aday gösterildi. Aynı filmlerle Golden Globe Ödüllerinde de beş adaylığıyla beraber The Reader ve Revolutionary Road filmleriyle bu ödülün sahibi.

  The Reader ile "Altın Küre"nin yanı sıra Oscar ödülünü de kazanmıştır. Ayrıca Christmas Carol adlı animasyon filminde seslendirme yapan Kate Winslet, bu film için yazılan What If adlı şarkıyı söylemiş, single albüm çıkarmıştır, Grammy ödülü kazanmıştırve İngiltere müzik listelerinde ilk 10a girmiştir. 37 ödülü ve 58 adaylığıyla Hollywood için aranan bir isim haline gelmiştir.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]