Koç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 12 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu

  2012 Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumları

  Temmuz ayına, parasal alanlarınızda yaşayacağınız tutulmalar yavaş yavaş etkisini kaybediyor koç burcunda olanlar..3 Temmuz tarihinden yaşamınızın yarattığı heyecan tüm ayda kendini hissettirmeye başlayabilir. İletişim, yayıncılık, ulaşım, satış, pazarlama, reklam alanlarınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda bu tarih sonrası ani ve beklenmedik gelişmeler, başlangıçlar ve kararlarınız oluşabilir.
  Bu dönemde kardeşlerinizin, akrabalarınızın hayatındaki değişimlere de şahit olabilirsiniz. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz ya da iş yerinizdeki komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.

  [​IMG]

  9 Temmuzda maddi konularda oldukça iyimser ve şanslı etkilere sahip olacaksınız. Bu alanlarınızda önemli konuşmalar ve gelişmeler yaşayabilirsiniz yalnız resmin bütününü gözden kaçırmadan ve çok abartmadan davranmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca iletişime dayalı işlerinizde gerçekleri kolay göz ardı etmeye müsait olabilir veya kafa dağınıklığı yüzünden zorluklar yaşayabilirsiniz. Önemli ticari anlaşmalarınızı bu ay boyunca yapmamaya çalışın.

  Yine bu ay özellikle bazı sektörler için verimli gitmeyen, artık para Kazandırmayan iş kollarını Sonlandırmak için uygun günler. Ayağınıza dolanan ve artık para kazandırmayan işlerle vedalaşmamız için fırsatlar var.
  Yine aynı alanlarda CEO değişimlerine, istifalara rastlayabiliriz. Aşk derseniz Aklınıza gelenler değil, aklınıza gelmeyenler ve düşündüklerinizden çok daha iyileri olacak.
  yasemin boran​