Koç Burcu Ağustos 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Koç Burcu Ağustos ayı 2012 Yorumları

  2012 Ağustos ayında Koç burcunu neler bekliyor? Ünlü astrolog Yasemin Boran'ın 2012 Ağustos ayı koç burcu yorumu:

  Sevgili Koçlar Ağustos ayına iş ve hizmet alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz.Ev ve aile hayatınıza yönelik düzenlemeler, günlük rutin işleriniz devrede olabilir. Sizi heyecanlandıracak ve harekete geçirecek konu ve olaylar ilginizi çekecek.Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. İş alanlarınızda sakinliğinizi korumalısınız.

  8 Ağustos tarihinde kariyerinize ve parasal konulara yönelik konularda çevrenize yardımınız ve faydanız yüksek olabilir. İnsanlara tavsiye verirken daha rahatsınız ve bazen kendinize faydanız olmuyor.Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gösterişli ve zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız. Ayrıca yakın çevre ilişkilerinizde, akraba, komşu, kardeş konularında size bazı sorunlar yaşatan venüs bu ay itibarıyla düzelmeye başlıyor.

  [​IMG]
  Bazı konularda önemli kararlar verdiyseniz şartların değiştiğine şahit olabilirsiniz. Evlilik ve para alanlarınızda da rahatlamalar yaşayacaksınız. İletişime dayalı, yaratıcılığa dayalı işleriniz için olumlu etkiler altındasınız. Ağustos ayında Şansınız yüksek olacak. Önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir.

  Ağustos ayının sonuna doğru aile hayatınızda, iş alanlarınızdan kaynaklı olarak sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile hayatınızda bazı kısıtlamalar sizi bunaltabilir.