Koç Burcu Eylül 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. Koç Burcu Eylül 2012 Yorumu

  2012 Eylül Ayı Koç Burcu Falı

  Koç Burcu 2012 Eylül Yorumları; Koçlar Eylül ayına ayın etkisiyle biraz endişeli fakat iş alanlarınıza yönelik başarılarla başlıyor.
  Bu aydan itibaren yakın ya da resmi olan, birebir ilişkilerinizde bazı sıkıntılara ve sorumluluklara hazır olun. Yüzleşmeleri gereken yeni durum veya durumlar olabilir. Burcunun başında doğanlar kendilerini biraz yalnız hissedebilir, hayatın pek de istediği gitmediği duygusuna kapılabilirler. Bundan kurtulmak için giriştikleri çabalar da zayıf kalabilir.

  Bu ay yeni gelişmelerin sağlanamayacağını anlama noktasına gelebilirler. Yani, sizin için bir şeyler değişiyor, Hayatınızda kimlerin olmasını, nasıl bir genel çevreye sahip olmak istediğinizi netleştirmeniz gerekiyor. İnsanlara tavsiye verirken daha rahatsınız ve bazen kendinize faydanız olmuyor. Yakın çevre ilişkilerinizde, size bazı sorunlar yaşatan Ekstrem gezegenler bu ay itibarıyla düzelmeye başlıyor. Bu alanlarda önemli kararlar verdiyseniz şartların değiştiğine şahit olabilirsiniz. Evlilik ve para alanlarınızda da rahatlamalar yaşayacaksınız.

  Ayrıca önümüzdeki üç yıl boyunca burcunuzda altı kez daha kare açı kuracak. Plüton ve Uranüs iki dev gezegenin sadece bilim ve teknoloji dünyasıyla ilgilenen koçları değil, siyaset, , spor, iş hayatı ve terfilerin sonuçlarını görmeye başlayacağınız bir dönem olacak.
  Emin olun doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu göreceksiniz. Modernleşiyor ve gençleşiyorsunuz, tarzınızla fark yaratacaksınız.
  kaynak: astrolojiburc.com​

  [​IMG]