Kova Burcu Kasım 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.


 1. Asroloji Kova Burcu Kasım Ayı Burç Yorumları

  Aşk ve ilişkiler konularında Venüs sizi harekete geçirecek. Başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa gelirler, çekicilik konularında somut arayışlar artabilir. Bu ay duygusallıktan çok mantıksal yaklaşımlar öne çıkabilir. Özellikle başkalarından gelecek destekler yeni fırsatlarla karşılaşabilir, kazançlı çıkabileceğiniz alışverişleri bu ay yapabilirsiniz. Jüpiter sizin aşk hayatınız, çocuklarınız ve mutluluğunuzla ilgili alanda gerilerken bu konuyla ilgili ilişkilerinizde de zorlanmalara neden olabilir.

  Diğer taraftan, geçmişte yaşadığınız engeller yüzünden kaçırdığınız fırsatlar bu dönemde tekrar karşınıza çıkabilir. Örneğin şimdiye kadar sizi zorlayan aşk ilişkinizi düzenleyebilir, gecikmiş mutluluğunuz için harekete geçebilirsiniz.
  Bu dönemde çocuklarla ilgili konularda da eski fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Kasım ayında kariyeriniz ve hedeflerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde içinde bulunduğunuz toplumda daha fazla öne çıkabilir ve düşüncelerinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz.
  Ayrıca işinizle ilgili anlaşmalar yapabilir, hakkınızda konuşulduğunu duyabilirsiniz. Bu süreç te derinleşen duygular gizli düşünceler yüzünden işinizle ilgili sorunlar artabilir. Endişeli ve şüpheci yaklaşımlar sorunların artmasına neden olabilir. Tartışmalardan kaçınmalısınız. Satürn önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca iş ve kariyer alanında sizi test edecek.
  Bulunduğunuz ortamlarda son derece karizmatik ve çekici kişilerle karşılaşmalar meydana gelebilir. Bu arada arkadaşlıkla ilgili ilişkilerde rekabet arzusu öne çıkabilir ve arkadaşlık bağlarında kopmalar da olabilir.

  Bu ay içinde çok fazla çalıştığınızı düşünebilir ve çok fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu dönemde yaptığınız çalışmaların ödülünü ise hemen beklemeyin. Eğer geçmiş yıllarda kariyerinizle ilgili doğru yolda ilerlemişseniz pozisyon değişiklikleri veya iş değişikliklerinin gündeme gelmesi kuvvetle muhtemel. Bu dönemde işinizde yükselebilir veya takdir görebilirsiniz. Şayet sevmediğiniz bir işte zorla çalıştığınızı hissediyorsanız sonucunda bir terfi ya da takdir beklemeyin. Muhtemelen sizin için daha doğru bir işe yönelecek veya işte ayrılmak zorunda kalacaksınız.

  Alıntı
   


 2. Cevap: Kova Burcu Kasım 2012 Yorumları

  Balık burcu yok mu???
   


 3. Cevap: Kova Burcu Kasım 2012 Yorumları

  Astrologumuz henüz yorumlamadı .:D