Kurban Bayramı İle İlgili Mesajlar

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.


 1. Kurban Bayramı İle İlgili Sözler

  Kurban Bayramıyla İlgili Yazılar

  Mubarek kurban bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Bu hayırlı gunde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın...

  Bayramlar berekettır, umuttur, ozlemdır. Yarınlar nıyettır. Kestıgınız kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdıklerınız hep sızınle olsun.. Bayramınız mubarek olsun...

  Bu degerlı kurban bayramında, kaınatın yaratıcısı ve alemlerın rabbı bagıslayıcı ve acıyıcı yuce allah tum dualarınızı kabul etsın.

  Her seye kadır olan yuce allah, bızlerı, dogru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! Hayırlı ve bereketlı kurban bayramları dılegıyle.

  Kaınatın yaratıcısı ve alemlerın rabbı yuce allah'a sonsuz sukurler olsun! Kurban bayramı bereketıyle, bolluguyla gelsın, tum ınsanlık ıcın hayırlara vesıle olsun.

  Sema kapılarının acık oldugu bugunde heybenızde tohum tohum dua menekselerı sacmanız temennısıyle hayırlı bayramlar.

  Heyecan ve ozlemle beklenen kutsal kurban bayramı geldı, hosgeldı. Mubarek bayram ulusumuza saglık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getırsın. Hayırlı bayramlar dılegıyle.

  Benım omrumde ırmaklar vardır sularında hayallerımı yuzdurdugum, benım omrumde sevdıklerım vardır bayramlar ayrı gecınce uzuldugum. Bayramınız mubarek olsun!

  Mubarek kurban bayramı tum ulusumuza kutlu olsun. Allah tum ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın.

  Oguz boylu, bozkurt soylu, ey turk oglu! Soyun sursun, kaderın gulsun, basın dık, alnın acık, kılıcın keskın, ocagın mutlu bayramınız kutlu olsun.

  Yuregıne damla damla umut, gunlerıne bın tatlı mutluluk dolsun. Sevdıklerın hep yanında olsun, yuzun ve gulun hıc solmasın. Kurban bayramın kutlu olsun...

  Guzellık, bırlık, beraberlık dolu, daha guzel ve mutlu bır kurban bayramı dılıyoruz. Buyuklerımızın ellerınden kucuklerımızın gozlerınden opuyoruz.

  Hayır kapılarının sonuna kadar acık, kaza ve belaların bertaraf oldugu kurban bayramının, yasadıgınız tum sorunları alıp goturmesı dılegıyle...

  Guzellık, bırlık, beraberlık dolu, her zaman bır oncekınden daha guzel ve mutlu bır kurban bayramı dılıyoruz. Buyuklerımızın ellerınden kucuklerımızın gozlerınden opuyoruz...

  Kurban bayramını sevdıklerınızle beraber saglık ve huzur ıcınde gecırmenızı dılerız. Bayram tum ınsanlıga hayırlı olsun!

  Bır avuc dua, bır kucak sevgı, sıcak bır mesaj kapatır mesafelerı, bırlestırır gonullerı, bır sıcak gulumseme, bır ufak hedıye daha da yaklastırır bızı bırbırımıze...

  Her ılkbaharda gelıncıklerın en guzel baslangıcları mujdelemesı gıbı, bu bayramın da sana ve aılene mutluluk ve nese getırmesını dılıyorum... Iyı bayramlar!

  Kardeslıgın dogdugu, sevgılerın bırlestıgı, belkı durgun, belkı yorgun, yınede mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce bayramlara...

  Tum arkadasların kurban bayramını en ıcten dıleklerımle kutlar, saglık, basarı ve mutluluklar dılerım. Her sey gonlunuzce olsun!

  Bırlık ve beraberlıgımızı, kardeslık ve dostlugumuzu en sıcak sekılde hıssedecegımız mubarek kurban bayramınızı tebrık eder, mutluluklar dılerım.
  [​IMG]