Larissa Gacemer Hayatı

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve Elif tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Survivor Larissa Gacemer'in Hayatı

  1988 yılında Brezilya'nın Sao Paulo kentinde doğan Larissa Gacemer, 17 yaşında modellik yapmaya başladı. Türkiye'ye gelmeden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi aldı.
  Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2013 yarışmasında Ünlüler takımında yarışan Larissa Gacemer şuan Panamada bulunmaktadır.
  Mesleği modellik olan Larissa Gacemer Kerem adlı tv dizisinde de rol alarak başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Reklam kampanyaları nedeniyle bir çok ülkede çalışmalarda bulunmaktadır. İngilizce ve Portekizçe dillerini iyi derecede bilen Larissa Gacemer Türkçemizi tam olarak konuşamamaktadır.

  [​IMG]

  Larissa Gacemer 2011'de Türkiyeye bir reklam kampanyası için geldiğinde şimdiki eşi Burak Gacemer ile tanıştı. Aslen Brezilyalı olan Larissa memleketine döndükten sonra basketbolcu Burak Gacemer ile internet aracılığıyla görüşmeye devam etti. Daha sonra İstanbul'a yeniden gelen Larissa 2011'in Mayıs ayında Burak Gacemer ile nikah masasına oturdu. Larissa'nın eşi Burak Gacemer kendisi gibi modellik yapmaktadır. Bir dönem basketbolcu olarak meslak kariyerine devam eden Burak Gacemer fotomodellikte karar kıldı.