Lee Min Ho Kimdir?

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve webkolik tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Lee Min Ho Biyografisi

  Lee Min Ho (이민호 ) Kimdir? Hakkında Bilgi

  Güney Koreli aktör Min Ho 22 Haziran 1987 günü doğdu. Bilinen en iyi rolü Boys Over Flowers dizisinde F4 grubunun lideri Gu Jun Pyo'dur. Çok varlıklı bir ailenin oğlu olan Gu Jun Pyo bir gün kuru temizlemecinin kızı Jan Di'ye aşık olur.Dizide olaylar bu aşk çevresinde gelişmeye başlar. Dizi 25 bölümlük bir dizi.

  Lee Min Ho hayatı
  [​IMG]
  Lee Min Ho 22 Haziran 1987 Seoul, Güney Kore'de dünyaya geldi.. Bir ablası olan aktör çocukken futbolcu olmak istiyordu. Ancak ilkokul 5. sınıftayken geçirdiği bir kaza hayalleri bitirdi.Lee Min Ho, Lise 2. sınıfta iken oyunculuk dikkatini çekti. Lisede bir üst sınıf öğrencisinin yardımı ile Starhaus Entertainment'a katıldı. Eğitiminden sonra oyuncu seçmelerine katılıp çeşitli küçük rollerde oynayan Lee Min Ho İlk büyük rolü Boys Over Flowers dizisinde Gu Jun Pyo'dur. Bu televizyon dizisi popüler olmuştur. Lee Min Ho eğitimine Konkuk Üniversitesi Film ve Sanat bölümünde devam ediyor.

  2006'da oyunculuğa başlayan Lee Min Ho Boys Over Flowers dizisindeki başarılı oyunculuğuyla yıldızı parlamıştır. 2010'da da Personal Preference (Kişisel Tercih) dizisinde başarılı bir performans sergilemiştir.