Lenf Bezleri (Şişmiş) ve Lenf Sistemi Temizleyicisi

Konusu 'Bitkisel Tedavi' forumundadır ve Elif tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

  1. Elif

    Elif Yönetici Admin

    Lenf Temizliği bağışıklık için zaruridir. Göğüs kisti, tümör, prostat enfeksiyonları ve sistit gibi idrar yolu rahatsızlıklarının gelişimine sebebiyet veren lenf toksinlerinin oluşmasını önler. Lenf bezleri ayrıca egzema, apse, çıban, sedef gibi cilt rahatsızlıklarını da etkiler.

    Lenf kaynaklı problemlerle baş etmenin doğal yolu lenf sistemini yılda en az iki defa temizlemektir. Sonbaharda yani Grip,nezle gibi hastalıklarının mevsiminden önce sonbaharda ve de yaz mevsimini ferah bir hisle karşılamak içinde ilkbaharda.

    Lenf temizliği için yoğurt otu çayını bir hafta boyunca her gün için. Bu çay Lenf sistemindeki toksitleri akıtır, bezelerin büyümesini önler, ve gögüs tıkanmasını engeller.Ayrıca, başka bir zehir atıcı organ olan karaciğeri uyarır, besinlerin emilimini ve hazmını kolaylaştırır.Sorunsuz bir tedavi için bir poşet lenf temizleyici yoğurt otu çayını, bir poşet karaciğer temizleyici deve dikeni çayıyla karıştırınız. Böylece lenf kalıntıları ve karaciğer toksinleri metabolizmadan kolaylıkla atılır.Hem yoğurt otu hem de deve dikeni sağlıklı bitkilerdir ve isteğe bağlı olarak daha sık kullanılabilirler.