Michelle Krusiec Kimdir?

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 1 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Michelle Krusiec Biyografi

  Michelle Krusiec Kimdir?

  Amerikalı film oyuncusu Michelle Krusiec 2 Ekim 1974 tarihinde ABD'de doğdu.12 yaşındayken Virginia Beach'teki bir yetenek avcısı tarafından keşfedildi.. Eğitimine "Virginia Governor's Magnet School for the Arts"da başladı ve bu okuldan tiyatro ve İngilizce dallarında diploma alarak mezun olmuştur. Daha sonra Oxford üniversitesi'nden burs almıştır.

  Krusiec, adını ilk kez Discovery Channel'ın "Travelers" (Gezginler) adlı programı için dünyayı dolaşan altı gezi muhabirinden biri olarak seçilmesinin ardından duyurdu.
  Bu program sayesinde dünyanın çeşitli yerlerindeki 50'den fazla şehri gezdi. Barbara Alvarez, Robin Kipp, Pearce Bunting, Patrick Michael, Foster Soloman ve sonradan Lisa Clark'ı da bünyesinde barındıran program Discovery Channel'ın en popüler programlarından biri haline geldi.

  Krusiec, "Star Trek: Deep Space Nine" adlı dizinin "Time's Orphan" bölümünde Molly O'Brien karakterini canlandırdı.Michelle Krusiec hayatı ndaki önemli dönüm noktalarından birini Tayvan'da yaşadı..
  ABD'nin NBC kanalında Cumartesi günleri yayınlanan "One World" adlı sitcomda başrollerden birini aldı.

  2004 yılında Sevgiyi Ararken adlı filmde canlandırdığı Wil Pang karakterindeki performansı 2005 Altın At Film Festivali'nde En iyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne aday olmasını sağladı.

  "Hollywood Reporter" Michelle Krusiec'i "Yükselen On Yıldız" listesine dahil etmiş ve 2005 yılı için "Sundance Film Festivali'nin Yüzleri" arasında saymıştır.2006 yılında Asya Mükemmeliyet Ödülleri'ne sunucu ve aday olarak katılmıştır. (vikipedi)
  [​IMG]