Miranda Kerr'in güzellik sırrını biliyor musunuz?

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve webkolik tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici


  miranda kerr güzellik sırrı

  Miranda Kerr'in güzellik sırrını biliyor musunuz?

  Miranda Kerr güzelliğini mecbur olmadığı dönemde göz makyajı yapmamasına borçlu olduğunu belirtti.

  [​IMG]


  Dünyaca ünlü Avustralyalı model Miranda Kerr dillere destan güzelliğini her gün düzenli olarak güzellik uykusuna yatmaya borçlu olduğunu da söyledi.
  Makyaj yerine güneş gözlüğü kullanıyor

  Mesleği gereği devamlı dünyanın farklı ülkeleri arasında mekik dokumak durumunda olan ünlü model Miranda Kerr The Edit Dergisi'ne yaptığı uçuşlar sırasında uyguladığı güzellik sırlarını açıkladı. Mevsim ayrımı yapmaksızın her zaman uçağa güneş gözlüğü takarak bindiğini belirten güzel model "Günlük hayatta göz makyajı yapmayı sevmiyorum. Defile ya da çekimler dışında makyajsız gezerek yıpranan göz çevremi dinlendiriyorum. Makyaj yapmak yerine güneş gözlüğü takmayı tercih ediyorum" dedi.

  Uyku maskesi hep yanında

  Bedeninin ruhunun ve cildinin dinçliğini korumak için her gün güzellik uykusuna yattığını belirten Kerr yaptığı uçuşları bu anlamda bir fırsat olarak değerlendirdiğini söyledi ve ekledi: "Uçağa binerken yanımda mutlaka göz maskesi bulundururum. Özellikle rahat kıyafetler giyerim. Maskemi takar ve kestiririm. Bu tür küçük güzellik uykuları beni hem dinlendirir hem de cildime iyi gelir." Güzel model cildinin nem oranını korumak için her uçak yolculuğu öncesi cildine su bazlı kremler sürdüğünü de belirtti.