Motorlu Taşıt Vergisini SMS'le öğrenin

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Turkcell aboneleri, Motorlu Taşıt Vergisini Tek SMS'le öğrenin..

  Motorlu Taşıt Vergisini SMS ile öğrenme
  2013 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borcunu ve geçmiş dönemlere ait borçlarını bir SMS ile kolayca sorgulanabiliyor.
  [​IMG]
  Turkcell, abonelerine kolaylık sunmaya devam ediyor.Araç sahibi Turkcell’liler bir tek SMS kolaylığı ile 2013 yılında ödemeleri gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) tutarını ve geçmiş yıllara ait borçlarını istedikleri her ortamda, her an öğrenebiliyor.Turkcell MTV sorgu servisi ile yapılan her sorgu fiyatı 0,5 TL olarak ücretlendiriliyor.

  Türkiye'de 14 milyon civarında motorlu taşıt sahibini ilgilendiren 2013 Motorlu Taşıtlar Vergisi Tarifesi'ni Turkcell, yeni sorgulama servisi ile müşterilerine sunarak büyük bir zahmetten kurtarmış oldu. 31 Ocak gününe kadar ödenmesi gereken MTV tutarı hakında bilgi almak isteyen Turkcell aboneleri cep telefonuna MTV yazıp boşluk bıraktıktan sonra aracının plaka numarasını girerek (MTV PLAKANO) 1189'a kısa mesaj gönderecek. Böylece Turkcell MTV sorgulama servisi'nden faydalanan herkesin telefonuna 2013 yılı Ocak ve Temmuz ayı taksitlerinin ne kadar olduğu SMS olarak anında ulaşabilecek.

  Turkcell'liler, yine aynı servis üzerinden geçmiş yıllara ait MTV borçlarını da öğrenebilecek. Bu sorgulama için de MTV PLAKANO ARACTESCİL TARİHİ TCKİMLİK NO yazarak 1189'a gönderimesi gerek.

  [​IMG]