Oğlak Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. 2012 oğlak burcu yorumu, oğlak 2012 burç yorumları

  Oğlak Burcu Aralık 2012 Falı

  Aralık ayında grup çalışmalarında arkadaşlarınızla iletişiminizde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz Sevgili Oğlaklar. Anlaşmazlıklar, yanlış anlamalar sizi onlardan uzaklaştırabilir.Çıkabilecek aksilikleri göz önünde bulundurarak herşeyi iki kez kontrol etmelisiniz.
  Arkadaşlarınızdan daha az destek görmek sizi üzmesin. Bu dönemde beklentileriniz aynı zamanda başkalarının sizden bekledikleri olacak. Özetle yardım istemeyin yardım edin.

  Risk almak, yeni hedeflere ve projelere doğru ilerlemek ve başlangıçlar yapmak sizin için çok kolay olacak. Tek uyarı: ilişkilerinizde tartışmacı olmaktan kaçının. İş arkadaşlarınız ve iş ortamınızı önemli hale getirecek. İşinizle ilgili becerilerinizi geliştirecek ve projelerinizi hayata geçirme şansı bulacaksınız. Bir süredir aksayan günlük işleri daha kolay organize edeceksiniz.
  Sağlığınızla ilgili farklı beslenme programlarıyla tanışıp spora başlayabilirsiniz. Aklınızda hiç olmayan gelişmelerle bir evcil hayvan edinip hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Birçok heyecan verici fırsat ayağınıza gelecek kaçırmayın.

  Başkaları için yararlı çalışmalar yaparken, kendiniz içinde gelecek günleri planlayacaksınız. Sizinle aynı idealleri paylaşan insanlarla bir arada olmak onlardan destek almak size güç verecek.
  Çalışmayı aşka tercih ederseniz, bunun sebebi ayın büyük bölümünü Terazi burcunda geçirecek olan Venüs. Yöneticilerinizden birine ilgi duymuyorsanız kariyerinize odaklısınız ve bu ay yükselme fırsatlarını iyi değerlendireceksiniz demektir.
  Mars burcunuza yerleşerek hayatınızın cesur ve atak çıkışlarının kazandırmasını sağlayacak. Daha güçlü, daha mücadeleci ve daha hırslı olacaksınız. Girişimlerde kolay harekete geçecek doğru adımlar atacaksınız.