Oğlak Burcu Ekim 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.


 1. Oğlak Burcu Ekim 2012 Yorumu

  2012 Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumları

  Oğlak Burcu 2012 Ekim ayında neler bekliyor?Sevgili Oğlaklar Ekim ayının ilk haftasında özellikle yakın çalışmaya başladığınız bir kişiden oldukça güzel destek görüyorsunuz. Bunu bir fırsata dönüştürerek yurtdışı ya da medya alanında bazı atılımlar içine girebilirsiniz.İş grupları içinde söz sahibi olabilirsiniz. Yatırımlar, iş yerinizle yapacağınız yeni sözleşmeler konusunda kendinize güveneceksiniz ama kendinizi büyük görmeye de çalışmamanız lazım.Tanıdıklar ve iş bağlantılarının büyük faydasını göreceğiniz bir dönem.

  Bu ay yetenekleriniz konusunda gerçeklerin ışığında hareket ederek taleplerde bulunmaya çalışabilirsiniz ama kendinizi yükseklerde görecek şekilde beklentiler içine girmemelisiniz. Bunlara dikkat etmeniz halinde, Dolunay etkisinin yaratabileceği kayıp ve üzüntülerden uzak durabilirsiniz.
  Davetleri kaçırmayın. Kafanıza bir şey takmışsanız, eğer bunu elde etmek istiyorsanız sizi kimsenin durdurması pek mümkün değildir.

  Ekim ayında hayatınızda bir şeyler ters gidiyorsa, yılmadan üzerine giderek onu çözümlemeye çalışacaksınız. Sorunlarınızı halletmek için bu dönemi es geçmeyin. Yine bu ay duygusal bir dönemin işaretçisi ve ilişkide güven olgusunun kalın bir çizgiyle belirginleşmesidir. Ayrılanların birbirine geri dönüş yapması hatta döndükten sonra bir anda evlilik kararı alınması mümkün görülüyor.

  Alıntıdır..