Güzel Sözler Öğretmenler günü İçin Güzel Sözler Mesajlar

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Nehir tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Güzel öğretmenler günü mesajları

  Öğretmeninizi mutlu edebilecek birbirinden güzel sözler ve mesajlar bu başlıkta!

  Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

  Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun

  Görevde olan, olmayan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, saygılarımı sunar, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize rahmetler dilerim.

  Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur. (Atatürk)

  ogretmenler-gunu.jpg

  Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  Birikimlerini ustaca aktarmış NİCE KÜÇÜK YÜREKLERI PEHLİVAN YAPAN bu yolda nefer olan tüm ögretmenlerimizin ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  Siz Ogretmenler sevgi Elcilerisiniz.Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz.