One Direction Liam Payne Hayatı

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve Yavuz tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. One Direction Liam Payne Hayatı

  One Direction Liam Payne Hayatı ve Resimleri

  Liam 29 Ağustos 1993 İngiltere doğumlu. Babası Geoff ve annesi Karen'in çocuğudur. Payne'in iki ablası var Ruth ve Nicola. Dört yaşındayken böbreğinde bir yara olduğunu ve disfaksiyonel olduğunu öğrendi. Acı ile başa çıkmak için günde sabah ve akşam 32 tane iğne alıyordu.Okul hayatı için kendine "Okulda ki haylaz çocuk" diyor. Bazı takımlar için oynadı ve bazı maçlarda yer aldı. 12 yaşında 18 yaş ve altı takımlarda oynadı. Payne okulda zorbalıkla başa çıkmaya çalışıyordu ve bunun için boks eğitimi aldı. Eğitimler sırasında burnunu da kırdığını söylüyor.

  Payne X-Factor'e ilk 2008 yılında katıldı. Daha 14 yaşında olduğundan Simon tarafından hayır cevabını aldı. 2010 yılında tekrar denedi ve Boot Camp'a kadar geldi. Boot Camp'da kaybetmeden ve One Direction'a konulmadan önce "Stop Crying Your Heart Out" şarkısını söyledi. Payne One Direction'la ilk kez grup olmaları hakkında "Boot Camp'den öncede birbirmizi görüyorduk hatta Niall ile aynı odayı paylaştık ama grup olduktan sonra çok çalıştık ve gerçekten hızlı büyümemiz gerekti." diyor.

  Payne Justin Timberlake'i örnek olarak alıyor. Aynı zamanda Take That üyesi olan Gary Barlow'dan ilham aldığını söylüyor. Payne'in aynı zamanda tek böbreği var ve diyor ki "Yediğim, içtiğim her şeye dikkat etmem gerkiyor."Dansçı olan Danielle Peazer ile ilikişi var. 2010 yılında X-Factor'de tanıştılar ve o zamandan beri birlikteler. Twitter'dan ölüm tehditleri alan Danielle için Payne "İnsanların daha başkasını tanımadan bu kadar kötü şeyler söylemesi çok kötü" diyor. Now Magazine'de bir röportajda "Danielle muhteşem. Bizim çocuklar onu seviyor -arkadaşca tabi. Onunla çok vakit geçirebilsemde ondan uzaklaşmak zor. Ama her şeyi iyi karşılıyor." dedi. One Drection grubunun en sevilen üyelerindendir.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

 2. Cevap: One Direction Liam Payne Hayatı

  gene ben galiba benden kurtulamıycaksınız 1d ciler bence hepsi çok tatlı hiç biri vaz geçilmez biz okulumuz arsında directionerler gurubu kurduk aramızda bu beşliye beş tş yada beş meteor diyoru çok güzel bence hepsine bayılıyorummm...
   


 3. Cevap: One Direction Liam Payne Hayatı

   

 4. Cevap: One Direction Liam Payne Hayatı

  ben bunu okadarda sevmiyorum aslında mesela zayn çok sexi harrynin gözleri ve saçlarıyla çok çekici nial zaten çok ama çok tatlı ama liam paynenin saçları biraz hoşuma gidiyor yoksa liam da tip nerdeeeeeee hem şu andada saçını kestirmiş tam bir sıçana benzemiş