Outlook İle E-posta Nasıl Gönderilir

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  E-Posta Nasıl Gönderilir?

  Outlook Express programı ile E-Posta Gönderme, Microsoft Outlook Express programının özellikleri ve E-posta gönderim nasıl yapılır detaylarını anlatacağız. Eğer programınız İngilizce ise Türkçe dil paketini indirip Türkçeleştirebilirsiniz. Outlook Express’i e-posta hesabınızı POP3 veya SMTP bağlantılarını kullanarak gereken ayarları yaparsanız kolayca posta gönderebilirsiniz.
  [​IMG]
  Outlook Express E-Posta Oluşturmak ve Göndermek

  Outlook Express programında mail oluşturmak için Posta Oluştur butonuna tıklayın. Açılan ekrandan Kime kısmına göndermek istediğiniz kişinin mail adresini yazın. Eğer bu bir toplu mail ise adres aralıklarına virgül koymanzı gerekir. Konu bölümüne mesajınızın kısa açıklamasını yazın ve Alttaki boşluğa da mesajınızı yazarak Gönder butonuna tıklayın.

  Eğer mail ile birlikte resim veya dosya göndermek istiyorsanız, Ekle butonuna tıklayarak dosyanızı mailinizin içerisine ekleyin.

  Outlook Express programının sol tarafıntaki menüden Outlook Express başlığı altında Yeni Klasörler kısmından Gelen Kutusu, Giden Kutusu, Gönderilmiş Öğeler, Silinmiş Öğeler ile Taslaklar bilgilerinize bakabilirsiniz.