Oyun İsteği Gönderilerini Engelleme

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin


  Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

  Facebook Oyun İsteklerini Engelleme

  Facebook oyun tekliflerini engellemek/kapatma yöntemi..Aşağıdaki uygulamayı yaptığınızda rahatsız edici oyun isteklerini kapatabilirsiniz.Facebook oyun tekliflerini basitçe engellemek için;
  Gelen oyun isteklerinden kurtulmak isterseniz facebook oturumunuzu açıp sağ üst köşedeki Hesap – Gizlilik Ayarları sekmesinden, sol alt köşede bulunan Uygulama ve Web Siteleri – Ayarları değiştirin kısmına tıklabilirsiniz . Bütün Uygulama Platformları yanında bulunan Aç/Kapa seçeneğine tıklayarak kullandığınız tüm programları bulup istenmeyen facebook uygulamalarını engelleyebilirsiniz.
  [​IMG]

  Kişilerden gelen davetleri engellemek için (Oyun, Uygulama, Etkinlik gibi.) sağ üst köşedeki Facebook -> Gizlilik Ayarları -> Engellenen Kişiler ve Uygulamalar -> Uygulama davetlerini engelle kısmına tıklayıp davet gelmesini istediğiniz kişiyi seçin, tamam dediğinizde sadece o kişiden gelen davetleri engelleyebilirsiniz.
  Bu engelleme kişiyi tamamen engellemek olmuyor sadece davetlerini engellemiş oluyorsunuz.

  Engellemiş olduğunuz davetleri ve uygulamaları kaldırmak için Facebook -> Gizlilik Ayarları -> Engellenen Kişiler ve Uygulamalar bölümünden engellemiş olduğunuz herşeyi kaldırabilirsiniz.