Özür mesajları sevgiliye 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 10 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici


  2013 özür mesajları sevgiliye, sevgiliden özir dileme mesajı

  Sevgiliye özür dileme mesajları

  * Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

  * Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni AFFET..!

  [​IMG]

  * Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye..

  * Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum... Affet lütfen beni..

  * Bilirsin bir karıncayı bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. çook ama çook özür diliyorum senden..

  *Biliyorum hata bende... Yaptiğim affedilecek bir sey degil! Ama yine de yalvariyorum sana n'olur beni affet...

  * Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. ıstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  * Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

  * Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? öZüR DıLERıM!!


  * Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim...

  *Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

  * Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. Nolur beni affettiğini söyle?


  * Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

  * Sanirim özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: öZüR DıLERıM!

  * Sağa dönüyorum olmuyor.. Sola dönüyorum olmuyor.. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum...


  * Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

  * Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

  * Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden... Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

  * Yaptığım hatadan dolaıy özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

  * Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

  *özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. Inan bana elimde olmayan nedenlerden dolaıy gelemedim ve seni de arayamadım... üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

  * özür dilerim seni aramadığım için. özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.
   
  Son düzenleme: 10 Mayıs 2012