Paul Walker Öldü mü Ölmedi mi?

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Lavinia tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Paul Walker neden öldü

  Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü yakışıklı oyuncusu Paul Walker geçtiğimiz pazar günü kendine ait bir araba ile kaza yaptı ve hayatını kaybetti. Bu haber bütün dünyayı yasa boğarken Paul Walker'ın ölmediği ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Amerikalı bir vatandaş, Paul Walker’ı Los Angeles’ta gördüğünü iddia etti. Ayrıca bazı büyük haber kanallarının Paul Walker’ın ölümüne inanmaması, cesedinin ortada olmaması dile getirildi ve her şeyin bir kurmaca olduğu iddia edildi.
  Ortaya atılan iddiaya göre Temmuz ayında vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli filmi için böyle bir oyun oynandı. Film, “Biz hızlıyız diye herkesin hızlı olması gerekmiyor. Ben ölmedim her şey size ders vermek içindi” adlı sahneyle başlayacak. Paul Walker "Six Days" isimli şarkıyla ortaya çıkacak.
  Bunların yanısıra Paul Walker'a ait olduğu söylenen bir kaza fotoğrafının da aslında sanatçıya ait olmadığı ortaya çıktı.
  Ayrıca korkunç bir şekilde yanarak hayatını kaybeden sanatçı için bir cenaze töreni yapıldığı da iddia edildi. Hangi iddianın doğru olduğunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

  paul-walker.jpg