Playstation 4'ün Tanıtım Videosu

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Sony Playstation 4'ün yeni özellikleri tanıtıldı

  Playstation 4'ün ilk Tanıtım Videosu

  Bugün oyunseverler için Sony'nin Playstation 4'ü tanıtıldığı büyük gün. Dün Sony'nin bölüm başkanı Andrew House her daim yaratıcı ve yenilikçi olduklarını belirterek, 'PlayStation'ı kullanmak için artık oturma odasında bulunmanıza gerek kalmayacak' dedi.
  House dün Playstation 4'ü tanıtacaklarını resmen duyurdu. Playstation 4 için, gelmiş geçmiş en güçlü oyun platformu olduğunu belirtti.
  Playstation 4'te eski modellerinden farklı güçlendirilmiş bir bilgisayar olacağı ve bu nedenle oyun geliştirici firmaların işinin daha da kolaylaşacağı belirtiliyor.LED ışıklı göstergesi, yeni kumandada, hareket algılama sensörleri, dokunmatik yüzeyi ve oyun içinde kaydedilen görüntülerin anında sosyal medyada paylaşılmasını sağlayan bir tuşa sahip.
  Sony yetkilileri, Playstation 4'ün kesin satış fiyatını belirlemedi ancak Playstation 3'ün ilk çıkış fiyatına yakın olacağını söylüyor. Playstation 3'ün ilk dönemindeki Avrupa satış fiyatı 500 ve 600 dolardı.

  [​IMG]

  Playstation 4'ün daha sonra detaylı bir şekilde açıklanacak yeni özellikleri, bir çok oyun meraklısı tarafından heyecanla bekleniyor.

  [YOUTUBE]x7QhUL8NUK4[/YOUTUBE]