Güncel Pokemon Go Hileleri 2016

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Ceren tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör


  Pokemon go hileleri 2016


  Pokemon go oyunu sizi sokaklarda saatlerce yürütmesin! Artık oturduğunuz yerden bile pokemon yakalama yöntemleri var!

  Bildiğiniz gibi oyunda “incense” adında bir item var. Bu itemi kullandığınızda, etrafınızda bulunan pokemonlar size doğru yaklaşıyor ve yürümenize gerek kalmıyor

  Gündeme bomba gibi düşen bir diğer yöntem ise sınırsız “incense” hilesi! Bu yöntem sayesinde incense’i sonsuza kadar kullanabilicek ve yerinizden kıpırdamadan bütün pokemonların size doğru yaklaşmasını izleyebilirsiniz!

  Diğer Bir Hile yöntemi


  Başka ülkede nasıl pokemon yakalanır
  Bu hile ile başka ülkede pokemon yakalayabileceksiniz.Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var onları okumanız gerekiyor aksi takdirde ban yiyebilirsiniz.Şimdi hilemize gelelim.Hile birnevi pokemon go gps hack hilesi gibidir fakat bu biraz daha farklı.Videolu anlatımı izleyince farkı anlayacaksınız.

  Dikkat edilmesi gerekenler

  -Uzak yerlere ışınlanmayın.
  -Ülke değiştirmeyin.
  -Işınlandıktan sonra bir süre bekleyin 2. ye hızlı bir şekilde ışınlanmayın.
  Pokemon GO Pikaçu Yakalama Hilesi


  Yeni bir hesap açarak oyunun başında pikaçu yakalamak için 3 pokemon verilecek onları seçmeyip ilerlemeniz gerekir sonra tekrardan pokemonlar yanınızda olacaktır . Sürekli yürüdüğünüzde artık pikaçu ortaya çıkacaktır. Pokemon go pikaçu yakalayabilirsiniz.
  2. pokemon go hile

  pokemon go oyunu için fake gprs kullanarak istediğiniz yere gidebilirsiniz.


  POKEMON GO İOS VE ANDROİD HİLESİ İLE DAHA ÇOK POKEMON TOPLANIYOR

  Uygulamayı yükledikten sorna Setting kısmından ayarlamalar yapabilir, grafik özelliklerini de düzenleyebilirsiniz. Çoğu kullanıcı oyunu oynarken yaşanan donmalar ve yavaşlamalardan şikayetçi oluyor. Oyunu açtıktan sonra klavyeleri kullanarak pokemon go android hilesini kullanabilirsiniz. İlk olarak Sydney kentinde başlayan fake gps hilesini istediğiniz zaman değiştirip farklı yerlerde bulunabiliyorsunuz. Eğer uygulamada hata verme sorunu ile karşılaşırsanız bunu uygulamayı açıp kapatarak düzeltebilirsiniz. Oyunda hile kullanarak daha çok pokemon toplamak mümkün fakat ile ile oynandığında oyundan atılmak ve ban yemek de kaçınılmaz olabilir. Oyunun henüz resmi olarak Türkiye'de bulunmaması da bu cezanın daha sık görülmesine neden olabiliyor. Ayrıca Pokemon go İOS hilesi için de aynı durum söz konusu olmaktadır.