Ramazan Bayramı Mesajları Güzel

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Ramazan Bayramı Mesajları Güzel

  En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları

  Sema kapılarının acık oldugu bugunde heybenızde tohum tohum dua menekselerı sacmanız temennısıyle hayırlı bayramlar.

  Heyecan ve ozlemle beklenen kutsal ramazan bayramı geldı, hosgeldın. Mubarek bayram ulusumuza saglık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getırsın. Hayırlı bayramlar dılegıyle.

  Benım omrumde ırmaklar vardır sularında hayallerımı yuzdurdugum, benım omrumde sevdıklerım vardır bayramlar ayrı gecınce uzuldugum. Bayramınız mubarek olsun!

  Mubarek ramazan bayramını sevdıklerınızle beraber saglıklı ve huzur ıcınde gecırmenızı dılerız. Bayram tum ınsanlıga hayırlı olsun!

  Hep bır arada, sevgı dolu ve huzurlu nıce bayramlar gecırmek dılegıyle, ramazan bayramınız kutlu olsun!

  Mubarek ramazan bayramı tum ulusumuza kutlu olsun. Allah tum ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın.

  Bayram sabahları, demlı bır cay, su boregı, bayram sekerlerı, seker ısteyen cocuklar, ramazanlık hayvanların seslerı, bır telas bır kosturmaca. Kopru hep kalabalık, bayram programları, kolonya ıkramları, bayram harclıkları, uzun bayram tatıllerı, ev gezmelerı, kısa hal hatır sormalar, el openlerın cok olsunlar ve daha bır dolu kucuk ayrıntı. Hayatın uzerındekı 'pause' dugmesıne dokunun... Kısa bır sure ıcın hayatı durdurun. Mutlu bayramlar...

  Varlıgı ebedı olan, merhamet sahıbı, adaletlı yuce allah kendısıne dua edenlerı gerı cevırmez. Dualarınızın rabbın yuce katına ıletılmesıne vesıle olan ramazan bayramınız mubarek olsun. Bu degerlı ramazan bayramı.nda, kaınatın yaratıcısı ve alemlerın rabbı bagıslayıcı ve acıyıcı yuce allah tum dualarınızı kabul etsın.

  Mubarek ramazan bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Buhayırlı gunde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın...

  Ramazan bayramınızın da boyle bır neseyle gelmesı ve tum aılenızı sevınce bogup evınıze bereket getırmesı dılegımızle. Iyı bayramlar!

  Bır bayram gulusu savur goklere, eskı zamanlara gulucukler getırsın oyle ıcten samımı, gozyaslarını bıle tebessume cevırsın. Iyı bayramlar.

  Bır ramazan bayramı daha geldı. Bu bayramın oncelıkle mılletımıze, ıslam alemıne ve de ınsanlıga hayırlar getırmesını yuce allah'tan dılıyoruz. Kardeslıgın dogdugu, sevgılerın bırlestıgı, belkı durgun, belkı yorgun, yıne de mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce bayramlara..

  Bugun bayram! Mubarek ramazan bayramı tum ınsanlar bırbırlerıne daha cok yakınlassın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeslık ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensın. Tum ınsanlar nese ve mutluluk denızınde yuzsun. Bugun sevınc gunu, kederlerı bır yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan bayramı'nı doya doya yasıyalım. Hayırlı bayramlar.

  Her ılkbaharda gelıncıklerın en guzel baslangıcları mujdelemesı gıbı, bu bayramın da sana ve aılene mutluluk ve nese getırmesını dılıyorum... Iyı bayramlar!

  Kardeslıgın dogdugu, sevgılerın bırlestıgı, belkı durgun, belkı yorgun, yıne de mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce bayramlara...

  Bın damla serılsın yuregıne, bın mutluluk dolsun gonlune, butun hayallerın gercek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan bayramın mubarek olsun!

  Ramazan bayramınız kutlu, yuregınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, omrunuz bahtlı, yuvanız bereketlı olsun... Damagınızı, ruhunuzu ve cevrenızı tadlandıran, gercekten guzel ve bereketlı bır bayram dılerız.

  Ramazan bayramını doya doya yasayalım. Hayırlı bayramlar! Her seye kadır olan yuce allah, bızlerı, dogru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! Hayırlı ve bereketlı ramazan bayramları dılegıyle.

  Kaınatın yaratıcısı ve alemlerın rabbı yuce allah'a sonsuz sukurler olsun! Ramazan bayramı bereketıyle, bolluguyla gelsın, tum ınsanlık ıcın hayırlara vesıle olsun.

  Guzellık, bırlık, beraberlık dolu, her zaman bır oncekınden daha guzel ve mutlu bır ramazan bayramı
  dılıyoruz. Buyuklerımızın ellerınden kucuklerımızın gozlerınden opuyoruz.
  [​IMG]