Ramazan Bayramında Emekli Maaşları Verilecek mi 2013

Konusu 'Güncel bilgiler' forumundadır ve webkolik tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici  2013 Ramazan Bayramında Emekli Maaşları erken Verilecek mi?


  2013 Ramazan bayramı bu sene 8 Ağustos Perşembe başlıyor. Bugünlerde Emeklilerin en çok ilgilendiği husulardan biri de Bayram öncesi maaşlarını erken alıp alamayacakları.Emekli maaşları normalinde ayın 15 ila 22 arasında veriliyor.Bu yıl Ramazan bayramı bu tarihlerden öncesine geldiği için emekliler haklı olarak emekli maaşlarını bayram öncesinde almak istiyor.

  Bu konuda bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak Ramazan Bayramına biraz daha bir süreç var bu süre içerisinde emeklilerin beklentisine karşılık verileceğini umuyoruz ve inşallah emekli maaşları erkendan verilir.Emekliler bu hususta umutlu çünkü daha önceki yıllarda bayram öncesi emekli maaşları verilmişti.

  Emeklilerin maaşları Ramazan Bayramından önce ödenip ödenmeyeceğine dair güncel haberleri sizlerle bu konuda paylaşmaya çalışacağız.


  Memur maaşları Ramazan Bayramı'ndan önce 6 Ağustos'ta ödenecek.
   

 2. Elif

  Elif Yönetici Admin  Memurlara Ramazan Bayramı için beklenen Maaş müjdesi geldi. Memur maaşları 6 Ağustos'ta ödenecek.

  Maliye Bakanı bir genelge yayımladı. Ağustos ayı maaşlarının erken ödenmesini istedi.
  Memur maaşları Ramazan Bayramı'ndan önce ödenecek. Ödeme 15 Ağustos yerine 6 Ağustos'ta yapılacak. Erken maaş ödemesinden sözleşmeli personel ve işçiler de yararlanacak.
   

  Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2014 3. emekli insan bayramda maaşını erken olsa bir dahaki maaşa kalacak 45 günde bayramda parayada kayacak. sonra kalacak meteliksiz. bırakın onu bunu da emeklilere bayram da bayram ikramiyesi neden verilmiyor. bunları neden gündeme getirmiyorsunuz. buradan başbakana sesleniyorum bu konuda bir çalışma yapin
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2014