Red Bull X-Fighters motor show ve yarışma İstanbul Yedikule Zındanlarında

Konusu 'Zengin Bilgiler' forumundadır ve Yavuz tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Red Bull X-Fighters motor show ve yarışma İstanbul Yedikule Zındanlarında

  İstanbul’daki Yedikule Zindanları bu yılki Red Bull X-Fighters Dünya Turu’nun üçüncü durağına ev sahipliği yapacak. Türkiye bu nefes kesici etkinliği çok uzun zamandır bekliyordu, ama artık zamanı geldi.16 Haziran 2012’de Türkiye’nin kalbi zindanlarda atacak. Daha epik ne olabilir?
  Bu Dünya Turu’nun üçüncü durağı ve muhtemelen tarihi bakımdan en ilginci olacak. Yedikule Zindanları ardı ardına imparatorlukların dehşet verici mekanıydı. Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu devrinde insanlar yanından geçmeye bile korkuyorlarmış.

  [​IMG]

  Bugün binlerce kişi Red Bull X-Fighters’ın aklı baştan alan gösterilerini izlemek üzere Yedikule Zindanlarına akın edecek. Zindanlarda Cesurlar cesaretin anlamını öğrenecek. Serinkanlılar serinkanlılığın anlamını öğrenecek. Geçmişin zindanları aşırılığın sarayına dönüşecek.(redbull)
   

 2. Cevap: Red Bull X-Fighters motor show ve yarışma İstanbul Yedikule Zındanlarında

  Red bull kanatlandıracak yine
   


 3. Cevap: Red Bull X-Fighters motor show ve yarışma İstanbul Yedikule Zındanlarında

  yedikule zindanlarında iptal edildi ama ücretsiz aynı gün aynı saatte başka bir yerde yapılacakmış . Nerede bilen varmı ?
   

 4. Cevap: Red Bull X-Fighters motor show ve yarışma İstanbul Yedikule Zındanlarında

  Dünyanın en heyecanlı serbest stil motokros yarışması Red Bull X-Fighters Dünya Turu'nun İstanbul ayağı daha önce ilan edildiği gün ve tarihte, 16 Haziran Cumartesi saat 20:30'da, yeni mekanı Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılacaktır.

  Türkiye’de ilk kez düzenlenecek bu heyecan fırtınasında yerini almak isteyen herkesi 16 Haziran 2012 Cumartesi 20:30’da Kazlıçeşme etkinlik alanına bekliyoruz.

  Etkinlik halka açık ve ücretsizdir. Şimdiye kadar satılan biletlerin para iadesi Biletix üzerinden yapılacaktır.
  (redbull)
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 17 Temmuz 2014