Güzel Sözler Resimli Yeni Yıl Mesajları 2015, Yılbaşı Kutlama Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.


 1. 2015 yeni yıl mesajları resimli

  Yeni yılda sevdiklerinize gönderebileceğiniz kısa mesaj örnekleri...

  Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar…

  2014 yılından daha güzel, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yıl geçirmeniz dileğiyle...

  2014 yılından, 2015 yılına birlikte adım atmak ümidiyle, nice yıllarda mutluluk bizimle olsun.

  2015-yeni-yil-mesajlari2.jpg

  2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

  Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2015 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

  Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2015 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar.

  Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

  2015-yeni-yil-mesajlari4.jpg

  Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

  Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

  Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

  Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

  2015-yeni-yil-mesajlari5.jpg

  Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını, yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım... Her şey gönlünüzce olsun...

  İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah'ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler

  2015-yeni-yil-mesajlari6.jpg

  Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

  Her yeni yıl bir başka güzel. 2015 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

  Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2015 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.